Koleno s vnútorným závitom 50×2” – PN16

Koleno Connecto Plus s vnútorným závitom 50x2" slúži na spájanie 50 mm HDPE hadíc so spojkou 2"-ovým vonkajším závitom, umožňuje zmeniť smer potrubia o 90°.

Katalógové číslo: NO-2651082
Hmotnosť 0,0 kg
Max. tlak

Priemer

Pripojenie

Norma

4,50  s DPH (3,75  bez DPH)

Vypredané

Vypredané

Chcete byť informovaní, keď bude tento produkt opäť na sklade?

Spojky Connecto Plus sa môžu použiť na spájanie HDPE hadíc. Môžu sa použiť jedine pri studených vodných systémoch do tlaku 16 barov (pri väčšom priemere 75-110 mm 10 barov). Dajú sa rýchlo a jednoducho inštalovať, spoje sú rozoberateľné a spojky znovupoužiteľné. Spojky Connecto Plus sú vhodné na systém pitnej vody.

Montáž spojok Connecto Plus:

K montážu spojok Connecto Plus treba hadicu narezať kolmo a na hľadko. K tomu môžeme použiť nožnice na rezanie hadíc, alebo dokonca aj odlamovaciu nôž. Nie je potrebné rozobrať spoje, stačí dobre povoliť zelenú upínaciu maticu. Dbajme na to, aby sme hadice správne spojili (na doraz), koniec hadice musí prejsť cez vnútorný O-krúžok, potom už len stačí rukami alebo upínacím kľúčom na spojky Connecto/Connecto Plus silno zatiahnuť upínaciu maticu.

Spojky Connecto Plus nevyžadujú žiadne tesnenie, jedine spojky so závitom treba utesniť s teflonovou páskou alebo s tesniacou niťou Loctite 55.