Batériová riadiaca jednotka Hunter NODE-BT-100

Hunter NODE-BT-100 je 1-okruhový batériový ovládač s programovaním Bluetooth, ktorý sa dá použiť na miestach, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie.

Katalógové číslo: HUN-NODEBT100LS
Hmotnosť 0,0 kg
Počet sekcií

Hunter

101,44  s DPH (84,53  bez DPH)

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Hunter NODE-BT s programovaním Bluetooth je určený na zavlažovanie malých záhrad, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie alebo by bolo príliš nákladné ich vybavenie. Je to jeden z najspoľahlivejších výrobkov na trhu. Inteligentný ovládač ovládaný telefónom alebo tabletom, ktorý komunikuje prostredníctvom Bluetooth môže poskytnúť veľké pohodlie pre inštalatérov aj majiteľov záhrad. Potrebné nastavenia je možné vykonať pomocou priehľadnej, ľahko zrozumiteľnej a ľahko použiteľnej aplikácie. Aplikácia môže ovládať viac zariadení a môže byť chránená PIN kódom, aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu. Tento typ ovládača je k dispozícii vo verziách 1, 2, alebo 4 zón. Ovládač NODE-BT má špeciálny kryt, krytie IP68 a špeciálne gumové viečko chráni jeho jadro, takže ho možno nainštalovať do ventilovej šachty (aj keď je nainštalovaný pod vodou). Ovládač môže byť namontovaný priamo na solenoid elektroventilu alebo dokonca namontovaný na boku ventilovej šachty pomocou príslušných konzol. V opačnom prípade je maximálna vzdialenosť medzi ovládačom a elektroventilmi je 30 m. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 2x 9 V batérie (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku. Je možné manuálne spustiť zavlažovanie stlačením tlačidla.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru, modely s 2 alebo 4 zónami môžu ovládať aj hlavný ventil. K ovládaču je možné súčasne pripojiť až 2 senzory. Dažďový senzor je možné obísť. Tento ovládač má 3 programy (A, B a C) so 8 časmi spustenia na jeden progam, takže dá sa spustiť zónu celkom až 24-krát denne. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami alebo cyklami až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 1 sekúnd do 12 hodín. Môže byť naprogramovaný na oneskorenie nábehu (1-99 dní) a trvanie zavlažovania je možné nastaviť v 10% prírastkoch k sezóne (10% - 150%). Je možné nastaviť interval medzi spustením zavlažovacích zón.

Hunter NODE-BT-100 je 1-okruhový batériový ovládač s programovaním Bluetooth, ktorý je k dispozícii bez cievku. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to batériový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 9 V elektromagnetický ventil. Jeho programovanie je veľmi jednoduché a bolo vyvinuté tak, aby ho mohol vykonať každý. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja.

PARAMETRE
Typ: Pevný
Napájanie z batérií
Počet sekcií: 1
Prevedenie: Vonkajšie plastové
Nezávislé programy: 3
Počet štartov na program: 8
Ttrvanie zavlažovania u sekcie: od 1 sekúnd do 12 hodín
Režim ciklovania pre neustále opakovania v rámci používateľom zadefinovaných intervalov zavlažovania – dokonalé riešenie pre kvapkové systémy alebo klíčiace semená
Manuálne spustenie a obnovenie programu jedným tlačidlom
LED kontrolky aktívnych sekcií a LED kontrolka živnosti batérie
Neovláda Masterventilu
Oneskorenie medzi sekciami
Predĺženie doby prevádzky napájaním z jednej alebo dvoch 9 V batérií
Dĺžka kábla k cievke až 30 m (pri použití vodiča s prierezom 1 mm2)
Progarmovateľné vypnutie
Možnosť ponoru ho hĺbky až 4 m (IP68)
Indikátor stavu batérie
Ochranné gumené puzdro
Možnosť zabezpečenia s ochranným heslom
Pamäť Easy Retrieve
Sezónne nastavenie: Globálne (10%-150%)
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Vstupy na pripojenie senzorov: 2
Funguje iba s cievkami na jednosmerné napätie 9 VDC
Bluetooth 5.0 modul s nízkou spotrebou energie
Prevádzková teplota: -18 °C až +66 °C
Napájanie: 9 V batéria (jedna alebo dve)
ŠPECIFIKÁCIE APP
IOS 9.0 alebo novší
Android 5.0 alebo novší
Maximálna vzidalenosť ovládania: 15 m
ROZMERY
Priemer: 8,9 cm
Výška: 8,3 cm